Photography on design by Hannah Elisabeth Ellenwood.
Design by: Veru


Vyřazení Noaha byl podvod?

6. april 2011 at 18:38 | Caya |  Česko Slovenská SuperStar

Vyřazení Noaha byl podvod! Nešly posílat SMS, bouří se fanynky SuperStar.

Jako by už pátá řada SuperStar neměla letos problémů dost. Po potížích se sledovaností, nepovedeném castingu a neprofesionálním slzavém výlevu moderátorky Tiny (27), který schytal kritiku ze všech stran, je tu další zádrhel - redakce bulvárů bombardují fanynky Noaha Ellenwooda, které tvrdí, že jeho vyřazení nebylo košer!

"Většině fanoušků Noaha nešly v pondělí vůbec odeslat hlasy (popřípadě někomu třeba dva a pak už to nešlo) a to nejspíš stojí i za celým jeho vyřazením. Snažíme se to řešit, lidé od nás psali na Novu a Markízu e-maily, někdo se zkoušel i dovolat, ale bezvýsledně," stěžuje si fanklub zpěváka, který se podivuje i nad dalším jednáním televizí.

"Včera v 17.00 zničehonic na webových stránkách Markízy zveřejnili statut SMS hlasování. Proč tak pozdě? Vždyť to jen zavádí k dalším spekulacím?!" stěžuje si fanklub zpěváka, který má na Facebooku přes 37 tisíc fanoušků a v internetových hlasováních končí pokaždé hned druhý za Michalem Šepsem. Není však jediný, kdo si stěžuje.

Divačka Novy, která se redakci Super.cz představila jako Lizz, tvrdí, že měla obdobné potíže: "Poslala jsem Noahovi opakovaně hlas a nejenže mi nepřišla doručovací SMS, ale dokonce se mi ani neodečetl kredit, což mi přijde poněkud nestandardní. Vyhledala jsem si na Facebooku jeho fanouškovské stránky a nestačila se divit, kolika lidem se stalo to co mně."

Samotná Nova však zůstává neoblomná: "Hlasování proběhlo zcela v pořádku, podle informací od našeho dodavatele byly všechny došlé hlasy řádně započteny. Potvrzující zprávy chodí pouze od operátora O2," řekla nám tisková mluvčí Novy Michaela Fričová. Jak se tedy zdá, Noahův návrat, po kterém v tuto chvíli volají už dvě internetové petice, se neuskuteční.

zdroj: tady :)

Můj názor: Noahu jsem hlasy bohužel neposlala, neměla jsem kredit. Ale je možné že to blokly. Vždyť se koukněte na facebook! Má MNOHEM víc fanoušků než Martin Kurc! A k těm Tininým slzám. No a? Neudržela se. Bylo to tak hrozné že brečel určitě každý.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lizzie Lizzie | Web | 6. april 2011 at 18:44 | React

Podľa mňa na tom určite je niečo pravdy ale Noava si to neprizná a stále bude tvrdiť, že je všetko tak ako má byť...:-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
©NoahScottEllenwood.blog.cz 2011
BY: NoahScottEllenwood.blog.cz